فیش پرینتر/ پرینتر های حرارتی/ بارکد پرینتر/ پرینترهای بانکی

فیش پرینتر:

امروزه بسیاری از مکان‌ها به دستگاه‌هایی نیاز دارند که بتوانند قبض یا فیش صادر کنند. بهترین گزینه برای انجام این کار، استفاده از دستگاه فیش‌زن است. با توجه به اینکه میزان استفاده از این دستگاه‌ها بسیار بالاست، با سرعت بیشتری مستهلک می‌شود و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. تعمیر دستگاه فیش‌زن اگر چه کار ساده‌ای به نظر می‌رسد، اما نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد.

عمده خرابی‌های این دستگاه را به منظور تعمیر به سه دسته اصلی تقسیم می‌شوند :

  1. خرابی هد : یا به طور کامل می‌سوزد و یا قسمت‌هایی از آن دیگر قادر به گرفتن پرینت نخواهند بود.
  2. خرابی برد الکترونیکی یا مین برد : در این حالت یا مین برد به طور کامل می‌سوزد و یا عدم استفاده صحیح از سوکت‌ها موجب خرابی آن می‌شود که می‌توان با تعویض سوکت خراب، مشکل را مرتفع نمود.
  3. خرابی کاتر : زمانی که این قطعه نیاز به تعمیر پیدا می‌کند باید از دو جنبه مکانیکی و الکترونیکی مورد بررسی قرار بگیرد. زیرا هم استهلاک و هم از کار افتادن موتور محرک کاتر، موجب خرابی آن می‌شود.

لیبل پرینتر:

دستگاه لیبل پرینتر ممکن است در اثر عوامل مختلفی خراب شود و احتیاج به تعمیر داشته باشد. علل خرابی این دستگاه را می‌توان به سه دسته اصلی خرابی هد لیبل پرینتر، خرابی غلطک فید لیبل پرینتر و خرابی برد الکترونیکی یا همان مین برد لیبل پرینتر طبقه بندی کرد. شرکت صبا کاربر دلتا با دارا بودن متخصصین مجرب برای تعمیرات انواع پرینترهای حرارتی با کمترین هزینه و زمان میتواند در کنار شما باشد.

پرینتر سوزنی:

پرینترهای سوزنی و بانکی چاپگر هایی هستند که برای درج اطلاعات بر روی رسید های بانکی، نوشته های مشخصات بر روی دفترچه های بیمه و حتی بلیط ها مورد استفاده قرار می گیرد. نوشته های چاپ شده توسط این دستگاه ها معمولا از قدرت جعل و تغییر در محتوای کمتری برخوردارند از این لحاط این دستگاه ها بیشترین محبوبیت را جهت انجام عملیات های بانکی و درج اطلاعات مستند مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت صبا کاربر دلتا با دارا بودن متخصصین مجرب و ارائه فاکتور رسمی برای افراد و شرکت ها در زمینه تعمیرات پرینتر سوزنی (پرینتر های بانکی) خدمت رسانی انجام خواهد داد.

چطور میتونم کمکتون کنم
Send via WhatsApp